Festival Integrace Slunce

PROGRAM 6. ročníku Festivalu integrace SLUNCE

Pořádá: Společnost přátel divadla Palác Akropolis, ŽDHA s.r.o.
za podpory: Ministerstva kultury ČR, MŠMT ČR, MČ Praha 3
pod záštitou: VDV – Nadace Olgy Havlové, Charty 77 – Kanto Bariéry

- jarní - podzimní -


jarní

úterý 02.05.2000
09:30 - Praha očima čtrnáctiletých - divadelní představení
           Waldorfská škola, Praha 5
10:30 - Perneráček
           Praha 8
11:00 - Malý princ
           Pomocná škola Roosveltova, Praha 6
11:30 - Májové tancování - CID
           Praha 8

středa 03.05.2000
09:00 - Směs melodií Flétnového souboru ZŠ K lučinám - flétnový soubor
           ZŠ K Lučinám 18/2500, Praha 3
09:30 - O kněžně Libuši
           ÚSP Praha 1, Vlašská 25, Praha 1
10:00 - Od koho to mohli odkoukat...
           Škola Jaroslava Ježka pro nevidomé, Loretánské 19, Praha 1
10:30 - Červené rytmy - Margaretka
           Mitráš - romská pohádka
           Alexander Drapák - hra na klarinet
           Dětský domov Ústí nad Labem
11:00 - Perníková chaloupka
           BMŠ, Holečkova 4, Praha 5
11:15 - F.X.Dušek: Taneční miniatury
           Soukromá taneční konzervatoř, Havlíčkovy sady 58, Praha

čtvrtek 04.05.2000
09:00 - Hudební a taneční vystoupení
           Spec.školy pro zrakově postižené, internát, Francouzská 56, Praha 10
09:30 - Mrazík
           Otevřená škola ZvŠ Chomutov, Husova 10, Chomutov
10:00 - Chlapeček a užitečná věc - Daisy Mrázková
           Jagori
           Společenství Romů na Moravě, Jugoslávská 17, Brno
10:30 - Terne čaja - čardáš, Jagori
           Zvláštní škola, Štolcova 16, Brno
11:00 - výrazový tanec, parodie rytířské hry
           Gymnázium, Sladkovského nám.8, Praha 3
Malá scéna
19:00 - 20:00 - křest knihy
           Jarmila Hannah Čermáková - Pouť za černou lunou

pátek 05.05.2000
09:00 - Kytarový kvartet - Lucie Prchlíková, Martin Trefný, Petr Kopřiva,
           Antonín Slámka
           Konzervatoř a LŠ J.Deyla, Maltézské nám. 14, Praha 1
09:30 - Hra na piano
           DC Paprsek, Šestajovická 19, Praha 9
10:00 - Pyšná princezna - Společnost DUHA
           Bolevecká 468, Praha 10 - Horní Měcholupy
10:30 - TWIST - tanec tělesně postižených
           Sportovní centrum při Obchodní akademii v J. Lázních
11:00 - Hudební vystoupení soubotu Archa - vlastní folková tvorba
           Arkadie Teplice

sobota 06.05.2000
14:00 - Senzační odhalení Sherlocka Holmese - premiéra
           divadelní studio Studia 0ÁZA – podle Ilji Hurníka „Muzikální Sherlock“


podzimní

středa 08.11.2000
09:00 - Mach, Šebestová a mimozemšťané
           Perníčci - dětský divadelní soubor ZŠ Pernerova, Praha 8
09:30 - Perneráček - písně lidové a umělé
           pěvecký sbor ZŠ Pernerova, Praha 8 - Karlín
10:00 - Hrátky za humny
           Vrbina - dětský folklórní soubor
10:30 - Hudebně taneční vystoupení
           DC Paprsek, Šestajovická, Praha 9
11:00 - Člověk, had a liška - bulharská pohádka
           Škola Jaroslava Ježka pro zrakově postižené, Praha 1
19:30 - Vladimír Mišík & ETC...Band

čtvrtek 09.11.2000
09:00 - Směs melodií flétnového souboru
           ZŠ K Lučinám, Praha 3
09:30 - Taneční sestava - moderní tanec
           ZŠ Slovenská, Praha 2
10:00 - Společenský tanec, dobové tance
           Speciální škola pro sluchově postižené, Výmolova, Praha 5
10:30 - Hudební vystoupení
           Škola Jaroslava Ježka pro zrakově postižené, Loretánská, Praha 1
11:00 - Hudební vystoupení souboru Archa - Arkadie Teplice
           Arkadie, U Nových Lázní, Teplice
19:30 - Priessnitz a smyčcový orchestr Jeseník

pátek 10.11.2000
10:30 - Prapandria - jen pro pomatené
           Představení frekventantů Divadelní dílny Divadla Komedie
19:30 - Mandragora - Niccolo Machiavelli Divadelní sdružení CD 94

neděle 12.11.2000
19:30 - Sirény z Beržeraku - premiéra
           Dočasná šejkspírovská společnost Jedličkova ústavu


výstavy
06. - 12.11.2000 - výstava ve foyeru a kavárně Paláce Akropolis
"Hlína je..."
Středisko praktické výuky pro mládež s více vadami – karamická výroba, Sedmihorky, Praha 10

... FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE ...