Festival Integrace Slunce

PROGRAM 7. ročníku Festivalu integrace SLUNCE

Pořádá: Společnost přátel divadla Palác Akropolis, ŽDHA s.r.o.
za podpory: Ministerstva kultury ČR, MŠMT ČR, MČ Praha 3
pod záštitou: VDV – Nadace Olgy Havlové, Charty 77 – Konto Bariéry

- jarní - podzimní -


jarní

úterý 22.05.2001
11:00 - Valerie a týden divů
           divadelní skupina NUN

středa 23.05.2001
09:00 - Vítání jara - Perneráček
           ZŠ Pernerova, Praha 8
09:30 - Klavírní vystoupení žáků ze školy pro sluchově postižené
           Ječná 27, Praha 2
10:00 - Modrý koberec - hra podle gruzínského příbehu
           Gymnázium Sladkovského nám. 8, Praha 3
10:30 - Písničky Lenky Kosinové
           Kladenská 1, Praha 6
11:00 - Bajaja - hudební pohádka
           Speciální školy pro žáky s více vadami, ARKADIE, Purkyňova 10, Teplice

čtvrtek 24.05.2001
09:30 - Flétnový soubor
           Základní školy K Lučinám 18/2500, Praha 3
10:00 - Čiri Kloro - romský hudebně-pohybový kroužek
           ZŠ Havlíčkovo nám. 300, Praha 3
10:30 - O dvou sestrách - pohádka
           Škola Jaroslava Ježka, Loretánská 17 a 19, Praha 1
11:00 - Cirkus a nejen indiánské pohádky - divadelní pásmo
           Účinkují : žáci Zvláštní školy Ořechov u Brna, kteří jsou členy
           naší "Zvláštní scény" Zvláštní škola, Komenského 4, Ořechov u Brna

pátek 25.05.2001
10:00 - Paprsk(avk)y - workshop M.U.T.


výstavy
21. - 27.05.2001 - výstava ve foyeru a kavárně Paláce Akropolis
"Naše řeč rukou"
Speciální školy, Libčická 399, Praha 8 – Čimice


podzimní

pondělí 05.11.2001
19:30 - Vltava

úterý 06.11.2001
10:00 - O ztracených barvičkách - Divadlo Neslyším
           1. sekce Divadla v 7 a půl, Brno
           Originální pohádka pro menší a nejmenší děti, děti slyšící i neslyšící
19:30 - Extase - Divadlo Neslyším
           1.sekce Divadla v 7 a půl, Brno
           Divadelní adaptace klasického filmu Gustava Machatého z roku 1933.
           Němý film převedený na jeviště v křehounkém tvaru plném nostalgické
           poezie a jemného náznaku

středa 07.11.2001
09:00 - Zpíváme si pro radost - pěvecký soubor Perneráček
           ZŠ Pernerova, Praha 8
09:30 - Jak se nám žije v Karlíně, aneb co si karlínské děti myslí
           pohádka, dramatický soubor Perníček ZŠ Pernerova, Praha 8
10:00 - Ptáček Modráček - pohádka - Arkadie Teplice
10:30 - Zpíváme si pro radost
           Dědina – pohybové rehabilitační a rekvalifikační středisko, Praha 6
11:00 - Folkové vystoupení
           Arkadie Teplice a ZŠ Maršovská s rozšířenou hudební výchovou
19:30 - Vladimír Mišík & Etc…Band opět s Honzou Hrubým

čtvrtek 08.11.2001
09:00 - Melodie flétnového souboru
           Základní školy K Lučinám, Praha 3
09:30 - The Very Hungry Caterpillar
           ZŠ Jiřího z Poděbrad, Praha 3
10:00 - Countrytance a písně
           Soukromá speciální škola Slunce o.p.s., Stochov
10:30 - Brejličky - pásmo hudby, recitace a tance
           Speciální škola pro zrakově postižené, Praha 2
11:00 - Písničky Lenky Kosinové
19:30 - Sirény z Beržeraku
           Dočasná šejkspírovská společnost Jedličkova ústavu

pátek 09.11.2001
10:00 - 11:30 - Paprsk(avk)y - výtvarný workshop divadla M.U.T.
Malá scéna:
19:30 - Bluesense
           blues, funky, jazzrock - CID Praha 8


výstavy
05. - 11.11.2001 - výstava ve foyeru a kavárně Paláce Akropolis
Iveta Horváthová – RIMINI FILLI – obrazy

... FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE ...