Festival Integrace Slunce

PROGRAM 9. ročníku Festivalu integrace SLUNCE

pořádá SUKUS o. s. ve spolupráci s Palácem Akropolis a Junior klubem Na Chmelnici
za podpory Ministerstva kultury ČR a Městské části Praha 3

- jarní - podzimní -


jarní

pondělí 19.05.2003
09:00 - Zkrat - taneční soubor
           Ledevleskere Čhave - romský soubor, ZŠ Havlkíčkovo nám., Praha 3
09:30 - Sborový a sólový zpěv
           Spec.školy pro zrakově postižené – internát, Francouzská 56, Praha 10
10:00 - Pohádka o slepičce a kohoutkovi
           Diakonie ČCE - Středisko Zvonek, V Zápolí 21/1250, Praha 4
10:30 - Vystoupení pěveckého kroužku školy J. Ježka
           Škola Jaroslava Ježka, Loretánská 17 a 19, Praha 1
10:45 - Vystoupení pěveckého kroužku a Pohádka o zvířátkách
           Zvláštní škola, Slezská 68, Praha 3
11:15 - Pěvecké vystoupení - skupina LION
           taneční vystoupení K Kvartet - ZŠ Ústí nad Labem - Předlice

středa 21.05.2003
09:00 - Melodie flétnového souboru
           ZŠ K Lučinám 18/2500, Praha 2
09:15 - O Budulínkovi - pohádka
           O Lišce, Vráně a Sýru - dramatizace bajky
           Jedličkův Ústav, V Pevnosti 4, Praha 2
10:00 - Dramatizace bajek I.A.Krylova
           Škola Jaroslava Ježka, Loretánská 17 a 19, Praha 1
10:30 - Minishow - tanec, pantomína, krátské scénky
           Spec. ZŠ pro sluchově postižené, Výmolova 2, Praha 5
11:00 - Hra na zobcovou flétnu a eurythmie
           Hudebně-dramatický kroužek Speciální školy, Libčická 399, Praha 8 - Čimice

středa 22.05.2003
09:00 - Divadlo pro neposlušné (nebo poslušné) děti
           Pohádka divadla M.U.T. na motivy knihy D. Taragela - J.G.Danglára:
           Pohádky pro neposlušné děti
10:30 - WORKSHOP M.U.T.

čtvrtek 23.05.2003
09:00 - Věc není věc - Pohádla divadla Neslyším Brno
10:30 - Prostor duše - DIFA JAMU + Divadlo Neslyším Brno


výstavy
19. - 25.05.2003 - KARIBUNI KENYA - Afrika nevšedníma očima
Vernisáž: pěvecké sdružení Vlahol pod vedením Jiřího Petrdlíka


podzimní

pondělí 10.11.2003
10:00 - Sněhová královna - pohádka pro nejmenší
           Volné sdružení umělců Žlutý kopec
20:00 - Njorek - pražská premiéra

úterý 11.11.2003
10:00 - O dvanácti měsíčkách - Divadlo Neslyším Brno
14:00 - Poezie z hlubin aneb Malá mořská víla - pražská premiéra
           Divadlo Neslyším Brno

středa 12.11.2003
09:00 - Hry a tance dětí - folklórní soubor Vrbina
09:30 - Hudebně-pohybové vystoupení
              s doprovodem klavíru a zobcové flétny

           Speciální školy pro děti s vadami řeči, Libčická 399, Praha 8 - Čimice
10:00 - Pásmo básní a písní - Pohybové rehabilitační a rekvalifikační středisko
           pro nevidomé DĚDINA o.p.s., Praha 6, Šmolíkova 866
10:30 - Malé divadelní představení a zpěv - Pomocná škola pro žáky s více
           vadami Zahrádka, U Zásobní zahrady 2445/8, Praha 3
11:00 - ZKRAT - taneční kroužek ZŠ Havlíčkovo nám. Praha 3
           - Pěvecké vystoupení dětí - dětský romský soubor
           ZŠ Havlíčkovo nám. Praha 3
20:00 - Gulo Čar + Bengas j. h. - křest CD Baro drom Dlouhá cesta

čtvrtek 13.11.2003
09:00 - Tanec s deštníky - Ústav sociální péče, Papírenská 14, Praha 6
09:15 - Rytmické cvičení na hudbu "Krtek"
           - Pohádka o Karkulce
- Speciální školy, V Olšinách 67, Praha 10
09:30 - Taneční vystoupení - ZvŠ a PŠ, Mochovská 570, Praha 9
10:00 - O dvanácti měsíčkách - premiéra hudební pohádky
           Arkadie Teplice, Speciální školy pro žáky s více vadami
           Purkyňova 10, Teplice
10:30 - Ta naše písnička česká - divadelní představení mentálně a zrakově
           postižených obyvatel Domova Palata, Na Hřebenkách, Praha 5
11:00 - Taneční skupina Elán - Speciální školy, Libčická 399, Praha 8 - Čimice
20:00 - Hudba do konce - romská skupina (Malá scéna)

pátek 14.11.2003
10:00 - Snění - premiéra autorské hry zdravotně postižených pod vedením
           Kristýny Černé
10:30 - Aerobik, žonglování, tchaj-ti-čchuan - ULITA centrum volného času,
           Dům dětí a mládeže, Praha 3, Na Balkáně 100
11:00 - Hudba a tanec Lačhe Čhave - vystoupení klientů Lačhe Čhave
           Saská 520/3, Praha 1
14:00 - Workshop
20:00 - Bluesense - kapela studentů hrající tradiční blues a funky


výstavy
3. - 17.11.2003 - výstava ve foyeru a kavárně Paláce Akropolis
"Jak jsem někomu pomohl", "Jak jsem byl rád, že mi někdo pomohl"
fotodokumentace z povodní v Karlíně - CID Praha 8 Karlín

10. - 17.11.2003 - výstava v sále Paláce Akropolis
Jarmila Hannah Čermáková - Vstříc pánu písně - Cesta k zákonu
(verše ze sbírky J.H.Č. §)

1.11. - 4.1.2004 - Vesmírna, Ve Smečkách 5, Praha 1
9 SLUNÍČEK - výstava fotografií z 9 ročníků Festivalu integrace Slunce


... FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE ...