Festival Integrace Slunce

PROGRAM 12. ročníku Festivalu integrace SLUNCE

VSTUP ZDARMA

Pořádá SUKUS o.s. ve spolupráci s Junior klubem Na Chmelnici a CNK Palác Akropolis a.s.
Za podpory: Hlavního města Prahy, Městské části Praha 3, Ministerstva kultury ČR
Pod záštitou: senátorky ing.arch.Daniely Filipiové, Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

- jarní - podzimní -


jarní

pondělí 15.05.2006
09:00 - Ovečka bílá, černý beránek - pašijové hry
           Dětský klub Husita, nám. Barikádníků, Praha 3
09:30 - Vltava - výrazový tanec
           ZŠ Zahrádka, U Zásobní zahrady 8, Praha 8
10:00 - Mach, Šebestová a Mimozemšťané - divadlo
           ZŠ Generála Janouška 1006, Praha 9 – Černý Most
10:30 - Ptáčata - pěvecký sbor
           ZŠ Generála Janouška 1006, Praha 9 – Černý Most
10:45 - Kdo je nejsilnější - divadlo
           ZŠ praktické a ZŠ speciální, Trávníčkova, Praha 5 – Lužiny
11:00 - Písně z celého světa - pěvecký dětský sbor Štěpánka
           ZŠ u sv. Štěpána, Štěpánská 8, Praha 2

úterý 16.05.2006
10:00 - Kouzelník Tom Kinks - divadlo
           Společný pohybově výtvarný projekt studentů Výchovné dramatiky
           Neslyšících DiFA JAMU Brno a studentů ateliéru scénografie KALD DAMU Pha
           Volně inspirováno knihou Ludvika Aškenazyho "Praštěné pohádky"
           Ve škole se učil "na půl"
           Kouzla umel také "na půl"
           Ale někdy to i dobře dopadlo.

středa 17.05.2006
09:00 - Co to tam šupoce - taneční kroužek Lysináček
           Speciální mateřská škola, Na Lysinách, Praha 4
09:30 - Perníková chaloupka - hudební pohádka
           Speciální školy Diakonie ČCE, V Zápolí 21/1250, Praha 4 - Michle
09:45 – Písně našich srdcí
           Církevní ZŠ P.Pittra, Jungmannova 3, Ostrava
10:15 - Cesta - divadelní představení
           Palata – Domov pro zrakově postižené, Na Hřebenkách 5, Praha 5
10:30 – Dobrou noc - pásmo
           Gymnázium pro sluchově postižené, Ječná 27, Praha 2

čtvrtek 18.05.2006
09:00 - Flétnový soubor
           ZŠ K Lučinám 18, Praha 3
09:15 - O ošklivém princi - pohádka
           Církevní ZŠ logopedická, Dolákova 555, Pha 8 a divadlo Karlík
10:00 - Jaro přišlo z Karlína
           CID, Peckova 7, Praha 8
10:15 - O medvědovi, který vařil povidla
           Domov Dana, Barrandovská 45, Praha 5
10:30 - O drakovi a princezně - pohádka
           ZŠ Nedašovská, Praha 5 – Zličín

pátek 19.05.2006
10:00 - Workshop


podzimní

CNK PALÁC AKROPOLIS, Kubelíkova 27, Praha 3
Za podpory: Junior klubu Na Chmelnici, Hlavního města Prahy, Městské části Praha 3, Ministerstva kultury ČR,
Pod záštitou: Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové a paní senátorky ing.arch. Daniely Filipiové
Mediální partneři: Abilympijský zpravodaj, Vozíčkář časopis nejen pro sedící

Zdravotně postižení mají vstup zdarma
Předprodej vstupenek v pokladně Paláce Akropolis

pondělí 6.11.2006
10:00 - Jabloňová panna - divadlo
           Divadlo Neslyším Brno
19:30 - Sem Tam - divadlo
           Divadlo Neslyším Brno
           Vstupné: 80,- / 100,-

úterý 7.11.2006
09:00 - Hele lidi - workshop
           vzdělávací výtvarný workshop o životě lidí se zdravotním postižením
           Slepíši o.s., Tasov
19:00 - Revelation, Unifiction, Bob Saint-Claire - koncert
           CID, Peckova 7, Praha 8
           Vstupné: 80,- / 100,-

středa 8.11.2006
09:00 - Jesenius - dětský pěvecký sbor
           ZŠ Jeseniova 96, Praha 3
09:30 - Na krásném modrém Dunaji - taneční vystoupení
           ÚSP, středisko Papírenská, Praha 1
09:45 – Splněný sen - divadelní představení
           ZŠ Nedašovská, Praha 5 – Zličín
10:00 - Písně vážné i nevážné
           Rehabilitační a rekvalifikační středisko pro nevidomé Dědina
           Petra Ševčíková, Jozef Burzám, Růžena Kováčová, Lenka Kosinová,
           Vladimír Albrecht
           Šmolíkova 866, Praha 6
10:30 – Chléb života - pantomima
           Sdružení Samaritán, Libušina třída 13, Brno-Kohoutovice
19:30 - Romská hudební skupina RYTMIK ROŠUAN Ludmily Fečové a její hosté
           ČHAVORIKANI LUMA o.s. (Dětský svět)
           Romská kapela, která se svými koncerty vystupovala na pódiích v České
           republice, ale i na mnohých zahraničních scénách. Zvláštností souboru je,
           že s dospělými muzikanty vystupují i děti.
           Vstupné: 80,- / 100,-

čtvrtek 9.11.2006
09:00 - Melodie flétnového souboru
           ZŠ K Lučinám 18, Praha 3
09:15 - Prázdninová rapsodie
           SDM Sedlec, Roztocká 13, Praha 6
09:30 - Taneční vystoupení dětí z DC Paprsek
           DC Paprsek, Šestajovická 19/580, 193 00 Praha 9
10:00 - O Koblížkovi - divadelní představení
           Country - taneční vystoupení
           ZŠ Tolerance, Mochcovská 570, Praha 9
10:30 - Pták Ohnivák - hudební pohádka
           ZŠ a praktická škola, Arkádie, o.p.s., Purkyňova 10, Teplice
19:30 - Frida K. - hraje Zora Jandová – ve spolupráci s Lyrou Pragensis
           Představení je tlumočeno do znakového jazyka
           Vstupné: 80,- / 100,-

pátek 10.11.2006
09:00 - Kalamajka ...několik tanečků na lidové písně
           MŠ speciální, Na Lysinách 41/6, Praha 4
09:15 - Hudební pásmo
           ZŠ pro zrakově postižené – Internát, Nám.Míru 19, Praha 2
09:45 - Lenka Kosinová - písňový repertoár
           Kladenská 1, Praha 6
10:15 - Pohádková paseka - divadelní představení
           ZŠ praktická a ZŠ speciální Trávníčkova, Praha 5 – Lužiny
10:30 - Hudební vystoupení
           SŠ A. KLARA, Vídeňská 28, Praha 4


výstava
5. – 12. 11. 2006 - výstava ve foyeru a v kavárně Paláce Akropolis
Přes obraz k vědomí
Školní práce studentů arteterapie Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

... FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE ...