Festival Integrace Slunce

PROGRAM 4. ročníku Festivalu integrace SLUNCE

Pořádá: Společnost přátel divadla Palác Akropolis, ŽDHA, PROSAZ,
Hl.m.Prahy, Nadace VIA
Pod záštitou: VDV – Nadace Olgy Havlové, Charty 77 – Kanto Bariéry,
Informačního centra OSN v Praze

úterý 24.11.1998
09:00 - Pásmo - ZŠ pro slabozraké
           Kopernikova ul.12, Praha 2
09:30 - Pásmo romských písní a tanců - ZŠ Havlíčkovo n., Praha 3
10:00 - Krátké pásmo písniček a básniček - MŠ Sluníčko, Deylova 3, Praha 5
10:30 - Mám babičku na Neptunu - ZŠ pro nevidomé J. Ježka
           Loretánská 19, Praha 1
11:00 - 2 písně - ZŠ pro žáky se zbytky zraku, Radlická 115, Praha 5
14:00 - Směs lidových a umělých písní
           Pohybové rehabilitační a rekvalifikační středisko, Šmolíkova 866, Praha 6
14:30 - Mrazík - Gymnázium Sladkovského n., Praha 3
15:00 - Martin a Pavel - hudební vystoupení - rock, jazz, soul
           SOU pro zrakově postiženou mládež A. Klara, Vídeňská 28, Praha 4
15:30 - Pohádka o řepě - ÚSP Svatý Jan
16:00 - Kamelot - stepové číslo Štěpána Růžičky
           Plzeňská polka - Soukromá taneční konzervatoř v Praze 2
16:30 - Petr Skoumal - Písničky
18:00 - „Svět tradičních uměleckých řemesel očima Vendulčina Letohrádku“
           vernisáž výstavy, Společnost Sv.Jan pod Skalou
19:00 - Romeo a Julie - Dočasná šejkspírovská společnost

středa 25.11.1998
09:00 - 4 písně - Pomocná škola, Roosveltova 8, Praha 6
09:30 - Tolerantní pásmo hudby, tance, přednesu, pohybu i jen tak...
           aneb Co škola dala
           ZJŠ Kladská 1, Praha 2
10:00 - Slunce je náš kamarád - Církevní škola Don Bosco
           Dolákova 555, Praha 8
10:30 - Na motivy Starých pověstí českých - Společnost DUHA
11:00 - Ohnivá samba a cikánské tance, recitace, hra na kytaru a flétnu
           Dětský domov Ústí nad Labem
15:30 - Vyšetřování ztráty třídní knihy - Divadlo Járy Cimrmana
19:00 - Hospoda na mýtince - Divadlo Járy Cimrmana

čtvrtek 26.11.1998
09:00 - Vystoupení flétnového souboru ZŠ Chmelnice
           pod vedením Elišky Lesniakové, ZŠ Chmelnice, Praha 3
09:30 - Společenský tanec
           ZŠ pro žáky se zbytky sluchu Výmolova 2, Praha 5
10:00 - Pohádka a zpěv
           MŠ pro sluchově postižené děti, Holečkova 4, Praha 5
10:30 - Lidové tance - píseň „Melouni“
           Domov sv. rodiny, Ulrychova 10, Praha 6
11:00 - Hudební pohádka - Arkadie, U Nových lázní 9, Teplice
15:00 - Egyptský rok - Studio Citadela
19:00 - Tony Ducháček a GARAGE
           předkapela: Martin Pindel a Šantí

pátek 27.11.1998
09:00 - HELE SOCHA - Atelier MY - workshop
14:00 - HELE SOCHA - Atelier MY - workshop

sobota 28.11.1998
dopoledne a odpoledne: návštěva Prahy a výstavy Josef Lada
večer: ples
19:00 - Zahájení
           kytara : Anna Synková a Jaroslav Svoboda
           předtančení Soukromá taneční konzervatoř
           RODEO – moderní country
22:00 - Tombola
           hudba a tanec
24.00 - 02.00 - disco

... FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE ...